Çalışmayan tüm gün sokaklarda sürterek serserilik peşinde koşan zibidi eve arkadaşlarını çağırıyor. Dul annesi ile birlikte yaşayan genç serseri bunun bir hata olduğunu çok geç anlayacak.

Sıkı dostları olduğunu zannettiği beş arkadaşı ile tüm gün sokaklarda boş boş gezen Alman genç insanlara sataşıyor arada buldukları günü birlik işler ile kendilerine içki ve sigara alarak sadece günü kurtarıyorlardı. Dul annesi ile yaşayan genç serseri bürgün arkadaşlarını eve davet ederek video oyunu oynayıp içmek ister fakat gencin milf annesi bu sırada ev işleriyle uğraştığı için evi terk edemez. Eve getirdiği arkadaşları adamın olgun annesini mine eteği ile bahçe işleri yaparken görünce tam anlamıyla ağızlarının suyu akar. Para ve düzenli bir hayatları bulunmayan gençlerin kız arkadaş bulmaları oldukça zor olduğundan dolayı tecavüz fikrine çok yatkınlar. Arkadaşının annesini gözüne kestiren beş genç abazan erkek bunu çocuk evdeyken yapamayacağını anlayınca bir plan yaparlar.

Kendileri azar azar içtikleri tüm içkileri milf annesi bulunan arkadaşa bayılana kadar içiren gençler sonunda istediklerini elde eder. Bayılan arkadaşlarını odaya taşıyarak annesini eve çağıran serseriler kadın içeriye girer girmez üzerine atlayıp ellerini bağlarlar. Yanlarında dolaştırdıkları çeşitli seks oyuncaklarını milf kadına tecavüz ederken kullanmak isteyen serseriler korunmasız durumdaki kadının ağzına vibratör soktuktan sonra ona sakso çektirmeye başlar. Oğlu baygın durumda olduğu için bağırsa da sesini kimsenin duymadığı kadına grup tecavüzü uygulayacak olan beş erkek kadını masaya yatırır.  Kadını amından sırayla siken beş kişi kadının canı çok yanmaya başlayın anal seks yapmaya başlar.

Kendinden geçene kadar siktikleri kadının ellerine kelepçe takan serseriler uyandığında olunun çözmesi için anahtarları ve kadını salonun ortasında bırakarak evi terk eder. Ağızı yüzü döller içerisinde kalan kadın götüne giren beş kalın sikin acısı ile çaresizce oğlunu bekler.