Zengin kaslı adam penceresinden etrafı izlerken karşısındaki eve taşınan sarışın afeti gözüne kestirir. Yeni komşusunu vakit kaybetmeden evine davet eder, ama tek niyeti arkadaşlık kurmak değildir.

Kendi iç dünyasında çok hardcore sert seks istekler besleyen bu adam xvideos pornoları izleyerek baskılayan adam aslında tam bir tecavüz meraklısıdır. Komşuluk hatırına teklifini kabul edip lüks evine gittiği adam ile bir süre muhabbet eden seksi hatun adamın evini çok beğenir fırsat bu fırsat diye içinden geçiren adam gel sana evi gezdireyim der kadına. Küçük gezinti sırasında adam kadını yatak odasına götürür gördükleri karşısında ani bir şok geçiren kadın yatağının üzerinde kelepçe, ağız topu ve daha birçok seks oyuncağının nedenini anlayamayan kadın arkasından yaklaşan adamın niyetini anladığında yapacak bir şeyi kalmayacaktır. Kadını bir çırpıda kaldırıp zorla yatağa bağlayan adam pantolonunu indirdiği gibi sarışın kadının boğazına kadar sikini sokup zorla yalatmaya başlar.

Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak diye içinden geçiren kadın kaslı adamın onu çok çok sert sikeceğini koca kalın damarlı sik içine girince anladı. Adam kadını evire çevire inleterek sikmeye başladı çok ses çıkartan kadının ağzını kapatarak sesini kesiyor. Büyük evde tecavüz ettiği seksi hatunlar listesine komşusunu da ekleyen adam kadının kalçalarının üzerine son damlasına kadar spermlerini fışkırtarak boşalıyor.