Büyük bir holding de kendine iş bulan alımlı ve son derece seksi milf kadın kariyer basamaklarını çok daha hızlı tırmanabilmek için her türlü hileye başvuracaktır buna sikişmek de dahildir.

Daha iyi bir maaş ve daha yüksek bir mevki için şikeste sunması gereken yeni projeler hazırlamaya çalışan seksi olgun hatun bir türlü aradığı yenilikçi projeyi bulamaz. Fakat herkes onunla aynı durumda değildir aynı onun gibi yükselme hedefinde olan genç ve azimli bir adam çok sağlam bir proje üzerinde çalışmaktadır. Seksi kadın ise adamın azmini ve çabalarını görmektedir ve bir şekilde ona ulaşmaya arkadaşlık kurmaya çalışmaktadır. Çalışmaktan cinsel hayatına vakit ayırmayan adam ise kadını her gördüğünde azıyor olsa da hazırladığı projeye ortak aramamaktadır ve kadını reddetmektedir.

Fakat esmer güzeli kadın istediğini elbet alacaktır gerekirse adamın altına yatacaktır. Birlikte çalıştıkları esnada adamın oldukça üzerine giden kadın ona istediğini vererek eteğini kıvırır ve beyaz kilodunun arasından adamın sikini içine alarak onu ikna eder.