Aşk ve para ikileminde kalan adama maddiyat tatlı gelmiş ve oldukça zengin orta yaşlarda bir kadın ile sadece parası için evlenmiştir. Harcayamayacak kadar parası olan adam her iyi şeyin bir kötü getirisi olabileceğini hesaba katmamış olsa gerek.

Karısı yatakta tam bir felakettir paradan başka hiçbir şeyi olmayan kadın adamı yatakta tatmin edemiyor arkasını dönüm seksin bitmesini bekliyor. Durum böyle olunca zengin adam tüm gün tatmin olmamış bir şekilde eli sikinde geziyor sert taş gibi olmuş aletini nereye sokacağını bilmiyor. Evinin dışında bir kaçamak ihtimalide bulunmuyor çünkü zengin ve ünlü eşi sayesinde magazin tüm gün adamı takip ediyor. Hardcore Sert sikişe hasret kalan adamın imdadına istemeden de olsa baldızı yetişiyor. Birkaç günlüğüne ablasını ziyarete gelen seksi vücut hatlarına sahip türbanlı baldız eniştesinin hemen ilgisini çekmiştir. Genç güzel kızı göz hapsinde tutan adamın niyeti kızı cinsel ilişkiye ikna etmek en kötü durumda ise tecavüz ederek kendini tatmin etmektir. Abaza ve eli sikinde gezen adam birkaç kez yaklaşmayı denediği türbanlı güzelden fazla yüz bulamayınca ikinci seçeneği uygulamak için eşinin evden çıkmasını bekliyor. Alışveriş için karısı evi terk edince türbanlı kız ile baş başa kalan adam hemen salonda birkaç parça eşyayı paketlemek ile uğraşan baldızının yanına gidiyor. Kırmızı dar pantolonunun arasından kalçaları oldukça net belli olan türbanlı kızı domalmış şekilde eşyalar ile uğraşırken gören azgın adam dayanamıyor ve kızın belinden yapışarak ağzını bağırmaması için kapatıyor.

Kollarının arasında çırpınan türbanlı baldızına hiç acımayan adam baldızının pantolonunu yırtarak çıkartıyor. Bir süre sonra engel olamayacağını anlayan ve kaderine razı olan kıza çok sert hardcore tecavüz etmeye başlayan adam karısı gelmeden kendini baldızı ile tatmin ediyor.