Taş gibi evladını başka siklerin altında ezdirmeye niyeti olmayan baba tecavüz kurgulayıp karanlık porno fikirlerini Türkçe Altyazılı ve full HD anlarla buluşturdu.

Kızına çok açık şekilde giyinmemesi gerektiğini sürekli tembih eden baba aslında onun dışarıdan gelen tehlikelere karşı korunmasını istiyor gibi görünse de aslen içten içe kızına karşı duygular hissedip o evde yokken gizlice külotlarını koklayıp mastürbasyon yapıyordu. İçki içip kafayı bulduğu bir günde üniversite öğreniminden gelen kızına arkasından saldırarak zorla tecavüz etmesi kaçınılmaz olmuştu. Planına göre kapıdan içeriye adım attığı anda telefonundan başını kaldırmayan ergenliği yeni atlatmış sonuna kadar alımlı evladına bir anda üzerine çullanarak ne olup bittiğini anlamasına imkan vermeyerek sahip olacaktı. Eğer Türkçe Altyazılı konuşmasına izin verseydi ve böyle bir fikri ona sunsaydı zorluk çıkartacağını biliyordu. Sarhoşluk genç baba için cesaret kaynağı olduğundan sağlıklı düşünemiyor, sadece anı yaşamak ve uzun zamandır kurtulamadığı kızını full HD sikme fikrini aklından çıkartamıyordu. Yarı dekolteli giyimini, eteğinin kalçalarını kavraması azgınlık salgılıyor her kızını gördüğünde çaktırmadan ona dokunmaya çalışıyordu. Aradığı fırsatı planlarıyla buluşturmasından sonra hemen sürtüğünün üstünü yırtarak sikini amına sokmasıyla pek dirençle karşılaşmadan işini bitirme fırsatı bularak kızına onu çok sevdiğini söyledi.

Zaten dışlarda başkalarına vermesiyle adeta sürtük olan Ashley Adams içine girecek alet sayısının artmasında sakınca görmedi çünkü o adamı ailesi gibi görmüyordu ve bağ kurmuyordu. Rahat sahip olma imkanı bulan bu adam ise olanların tecavüz gibi hissettirmem sini eğer isteyerek daha sonra onun olursa gül gibi geçinip gidebileceklerini söyleyerek oradan ayrıldı.